BRZOSKO Władysław (1912 Czyta/Syberia - 2011 Arizona)
akwarela, papier, 43 x 50 cm, sygn. i dat. l.d.: "Brzosko Władysław/51." oraz p.d.: "BrzoskoWładysław/1951"
cena wywoławcza: Wykup abonament
ołówek, papier, 26,3 x 36,7 cm
ołówek, tusz, papier, 26 x 36 cm w św. passe-partout
sygn. i dat. p. d.: BrzoskoWład/1949
akwarela, ołówek, papier, 41,5 × 50,5 cm
kolekcja rodziny artysty
akwarela, papier, 42 x 50 cm; sygn. p. d.: Brzosko Władysł/1951
tusz, papier, 25 x 35 cm
sygn. i dat. p. d.: Brzosko 51
ołówek, papier, 25 x 35 cm
akwarela, tusz, papier,
45,5 x 35 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Brzosko/1958