HANNYTKIEWICZ Adam (Hanytkiewicz) (1887 - 1946)
Martwa natura z porcelanową figurką
olej/papier, 45 x 54 cm
sygnowany l. d.: `A. Hannytkiewicz`
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 49 x 76,5 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Ahannytkiewicz | 20`;
na odwrocie papierowa naklejka: `Autor: Hannytkiewicz
Adam | Tutuł: Polowanie | Rok nadesłania 22.V. 1922`
olej/płótno, 69 x 49,5 cm
sygnowany p. g.: `Hannytkiewicz`
olej, płótno, 48,3 x 65,1
sygn. p. d.: AHannytkiewicz.; na odwrociu na blejtramie napis: "Zakupiony w fundacji / Witke Jeżewski / do rozlosowania
olej/płótno, 69 x 49,5 cm
sygnowany p. g.: "Hannytkiewicz"
olej na płótnie, 49 x 60 cm
sygnowany p.d.: "A Hannytkiewicz 29"
Kwiaty w wazonie na stole, około 1930
olej, tektura; 50 x 37 cm;
sygnowany po środku z prawej strony: A. Hannytkiewicz