BIAŁY Mirosław (Miro) (ur. 1966r.)
Olej na płótnie, 143 x 93 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej na płótnie, 137 x 102 cm
Samotna naga i pijąca, 1999 r.
olej/płótno, 103 x 84 cm
sygnowany l.d.: 'MIRO | BIAŁY'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'samotna | naga i pijąca | MIRO | BIAŁY 1999'
olej na płótnie, 90x55cm.
Sygn. p. d. róg
Olej na płótnie, 132 x 86 cm
Olej na płótnie, 80 x 60 cm
Olej na płótnie, 110 x 70 cm
Zachód słońca nad Morzem Czarnym, 2016
Olej na płótnie, 110 x 70 cm
Nie ma się czego bać, Adolfie, 2016
Olej na płótnie, 110 x 73 cm
olej, płótno; 98 x 78 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Mirosław Bialy / 1989 / Demonstration / nr 2
Olej na płótnie, 45 x 60 cm
Naga z pomarańczowym parasolem, 2013,
olej, płótno, 61 x 30 cm, praca oprawiona
Olej na płótnie, 45 x 55 cm
Olej na płótnie, 45 x 55 cm
Najpiękniejszy obraz na świecie, 2013
Olej na płótnie, 40 x 50 cm
Anioł, którego rozbolała głowa, 2015
Olej na płótnie, 110 x 80 cm
Olej na płótnie, 110 x 70 cm
olej na płótnie, 110 x 70 cm