KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
olej, tektura,
26,5 x 21,5 cm (w świetle oprawy);
napis l.g.: K.... Kreda Z...
cena wywoławcza: Wykup abonament
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
olej, tektura, 26,5 x 21,5 cm (w świetle oprawy);
napis l.g.: K.... Kreda Z...
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
awers: Pejzaż , sygn. p.d.: Z. Kałuski 19
rewers: Portret córki, sygn. p.d.: zKałuski
olej, dykta, 67 x 48 cm;
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
olej, sklejka, 56,5 x 49,5 cm;
sygn. p.d.: Z Kałuski / 1960
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
olej/sklejka, 60 x 44 cm
sygnowany l. d.: `Z. Kałuski`
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)
Martwa natura z jarzynami, 1965
olej, tektura, 48 x 67,5 cm;
sygn. i dat. p.d.: Z. Kałuski / 1965
KAŁUSKI Zygmunt (1880-1968)