OKRASKO Anna (ur. 1981)
z cyklu Mój profesor maluje w paski, a ja w groszki, bo to jest bardziej dziewczęce, 2004
akryl/płótno, 33 x 33 cm, dar artysty
cena wywoławcza: Wykup abonament
OKRASKO Anna (ur. 1981)
Bez tytułu, z cyklu Nie ma dnia bez kreski` 2005 r.
długopis/płótno, 80 x 80 cm
syng. na odwrocie: `Anna Okrasko` oraz opis autorski
OKRASKO Anna (ur. 1981)
Z cyklu: Jak się robi obrazki, 2004 r.
akryl/płótno, 60 x 60 cm
sygn. Na odwrocie: Anna Okrasko
na odwrocie opis autorski
OKRASKO Anna (ur. 1981)
technika własna, papier, 50 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: bez tytułu, z cyklu: "moje rysunki to taki mój pamiętnik", 2003 / technika własna, papier, 50 x 70 cm / Anna Okrasko
OKRASKO Anna (ur. 1981)
OKRASKO Anna (ur. 1981)
Dorota ma ojca tyrana..., 2003
sygn. i opisany na odwrocie: Bez tytułu,
Z cyklu: "Moje rysunki to taki mój pamiętnik"
2003 / technika własna, papier, 50 x 70 cm /
Anna Okrasko
OKRASKO Anna (ur. 1981)
Bez tytułu z cyklu Znicze dla Ojca Świętego, 2005
akryl, płótno, 140 x 140 cm;
sygn. i opisany na odwrociu
UWAGA!
zgodnie z regulaminem aukcji - OBIEKT SPRZEDANY
OKRASKO Anna (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 150 cm;
sygn. i opisany na odwrociu
OKRASKO Anna (ur. 1981)
akryl, płótno, 140 x 140 cm;
sygn. i opisany na odwrociu
OKRASKO Anna (ur. 1981)
akryl, płótno, 100 x 150 cm;
sygn. i opisany na odwrociu