STARĘGA Iza (ur. 1964)
Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach, 2016
olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: IZA STARĘGA
na odwrocie opis: IZA STARĘGA / "KOBIETY W CHUSTACH / MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH" / 2016
cena wywoławcza: Wykup abonament
STARĘGA Iza (ur. 1964)
Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2016
technika mieszana, płótno, 110x90 cm
sygn. na licu: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA 2016
STARĘGA Iza (ur. 1964)
STARĘGA Iza (ur. 1964)
STARĘGA Iza (ur. 1964)
STARĘGA Iza (ur. 1964)
STARĘGA Iza (ur. 1964)
Z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2016
olej, płótno, 80x100 cm
sygn. p.d. IZA STARĘGA
opisany na odwrocie: Iza Staręga KOBIETY W CHUSTACH MĘRZCZYŹNI W HEŁMACH 2016
STARĘGA Iza (ur. 1964)
z cyklu Kobiety w chustach, 2015 r.
technika własna, olej, płótno
110 x 70 cm
sygn. p. d.
STARĘGA Iza (ur. 1964)
Z CYKLU KOBIETY W CHYSTACH, MĘZCZYŹNI W HEŁMACH, 2015
olej, płótno, 100x90 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA z cyklu KOBIETY W CHUSTACH MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH 2015
STARĘGA Iza (ur. 1964)
bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2015
olej, płótno, 64x94 cm
opisany na odwrocie: IZA STARĘGA bez tytułu Z CYKLU KOBIETY W CHUSTACH MĘZCZYŹNI W HEŁMACH
STARĘGA Iza (ur. 1964)
olej/płótno, 205 x 114 cm
sygnowany i datowany p.d.: `IZA STARĘGA | 08`
na odwrociu opisany: `IZA STARĘGA | 2008 | [sygnatura]`
STARĘGA Iza (ur. 1964)
olej, pastel na papierze 100 x 70 cm
sygn. p.d. Iza Staręga 08
STARĘGA Iza (ur. 1964)
z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2015
olej, płótno, 80x43 cm
opisany na odwrocie: IZA STARĘGA z cyklu KOBIETY W CHUSTACH MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH 2015
STARĘGA Iza (ur. 1964)
Z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2015 r.
olej, tynk, płótno, 95 x 65 cm
STARĘGA Iza (ur. 1964)
olej, tynk, płótno, 90 x 160 cm
STARĘGA Iza (ur. 1964)
Mężczyzna z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2015
olej, płótno, 73x54 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA KOBIETY W CHUSTACH MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH 2015
STARĘGA Iza (ur. 1964)
olej, płótno, 64x94 cm
sygn. l.d. IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA 2015
STARĘGA Iza (ur. 1964)
technika własna, płótno, 160x120 cm
opisany na odwrocie: IZA STARĘGA bez tytułu "..." 2014/15 160x120 olej tynk płótno
STARĘGA Iza (ur. 1964)
z cyklu Twarze - W żółtej chuście, 2010
olej, płótno,100x50 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU TWARZE "W ŻÓŁTEJ CHUŚCIE" 50 X 100
STARĘGA Iza (ur. 1964)
olej, płótno, 100 x 50 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA,
opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU TWARZE "W ŻÓŁTEJ CHUŚCIE" 50 X 100