LERKA Grzegorz (ur. 1969)
grafika, technika metalowa, 63 x 85 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
olej na płótnie, 80 x 135 cm
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
olej na płótnie, 80 x 135 cm
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
olej na płótnie, 80 x 135 cm
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
olej na płótnie, 80 x 135 cm
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
grafika, technika metalowa, 59 x 79 cm
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
grafika, technika metalowa, 50 x 65 cm
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
sucha igła, papier,
50 x 62 cm (odcisk właściwy 35 x 45 cm);
sygn. p.d.: Lerka G 99 R (ołówkiem); napis l.d.: "+++" (ołówkiem); nr grafiki pośrodku u dołu: 20/20 (ołówkiem)
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
sucha igła, papier,
50 x 62 cm (odcisk właściwy 34,5 x 45,7 cm);
sygn. p.d.: Lerka G 99/R (ołówkiem); napis l.d.: `+++` (ołówkiem); nr grafiki pośrodku u dołu: 20/20 (ołówkiem)
LERKA Grzegorz (ur. 1969)
sucha igła, papier, 50 x 62 cm, (odcisk właściwy 38 x 49 cm);
sygn. i dat. p.d.: Lerka G 94 R (ołówkiem);
napis l.d.: "+++" (ołówkiem);
nr grafiki pośrodku u dołu: 19/20 (ołówkiem)