KORENKIEWICZ Małgorzata (ur. 1968 r.)
olej, płótno, 80x100 cm
sygn. p.d.: Kore-Zen 2007, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA KORENKIEWICZ
cena wywoławcza: Wykup abonament
obraz malowany na jedwabiu specjalną techniką i specjalnymi farbami do jedwabiu
60 x 90cm
2005
malarstwo na jedwabiu
70x90cm
2008
malarstwo na jedwabiu
70x90 cm
2008
Trendy girl goes to hunting, 2004
olej, płótno, 150 x 130 cm;
sygn. i dat. p.d.: MKor 2004;
dat. i opisany na odwrocie
akryl, płótno, 150 x 130 cm;
sygn. i dat. p.d.: MKor 2004;
dat. i opisany na odwrocie