HERC Ilona (ur. 1972, Chrzanów)
Wspomnienie z cyklu Drugi brzeg, 2018
Akryl na płótnie, 110 x 110 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akryl na płótnie, 100 x 110 cm
Kompozycja z kajakiem, 2017 r.
akryl/płótno, 110 x 110 cm
sygnowany i datowany p.d.: '2017 | Ilona Herc'
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC | "KOMPOZYCJA | Z KAJAKIEM" | KRAKÓW 2017'
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: 'Ilona Herc 2017'
olej na płótnie, 20 x 40 cm, sygn.
akryl/płótno, 100 x 11 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ILONA HERC " PYTANIA II" | KRAKÓW 2017'
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Ilona Herc 2017'
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC "DROGOWSKAZY", KRAKÓW 2017.'
Drugi brzeg (z cyklu Pytania), 2017
Na wietrze(z cyklu Pytania) 2017
akryl/płótno, 50 x 140 cm
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC | "MIEJSCE POCZĄTKU..." | KRAKÓW 2017.'
akryl na płótnie, 50x65 cm
akryl, płótno; 100 x 110 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ilona Herc 2017;
na odwrocie opis autorski: ILONA HERC / "NA WIETRZE" / KRAKÓW 2017.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC | "PYTANIA" | KRAKÓW 2017.'
Kompozycja na tarasie, 2017 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC | "KOPOZYCJA NA TARASIE" | KRAKÓW 2017.'
akryl na płótnie, 60x90 cm
akryl, płótno, 120 x 60 cm,
sygn. p.d.: 'Ilona Herc 2017' oraz opisany na odwrocie: 'ILONA HERC , "POKÓJ WERY", KRAKÓW 2016/2017'
akryl/płótno
100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Ilona Herc 2016'
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC | "PRZEDŚWIT," KRAKÓW 2016.'
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Ilona Herc | 2016'
na odwrociu opisany: 'ILONA HERC | "WSPOMNIENIE WERY" | KRAKÓW 2016. | I. Herc'
akryl na płótnie, 40x40cm