BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
olej, metal
50 x 65 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
olej/płótno
80 x 100 cm
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
olej/płótno, 65 x 95 cm, sygn.
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
OLEJ, METAL
54x73
2007
J u B 2007
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
olej, metal/płótno,
65 x 50 cm,
sygn.
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
olej, metal/płótno,
90 x 50 cm,
sygn.
BIRKENMAJER Iwo (ur. 1955)
olej. metal, płótno
100x70 cm