CZECHOWICZ Juliusz (1894 - 1974)
cena wywoławcza: Wykup abonament
pastel, 30,4 x 43,8 cm
sygn. p.d.: "J.Czechowicz 1946"
olej na kartonie, 47 x 60 cm
sygnowany p.d. "Jul Czechowicz"