HAJNOSZ Magdalena (ur. 1955, Warszawa)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, collage, płótno, 40 x 50 cm; dat. i sygn. p.d.: `04 / Magdalena / Hajnosz oraz na odwrocie: Magdalena / Hajnosz
akryl na płótnie z elementami collage, płótno, 40 x 50 cm;
dat. i sygn. p.d.: `04 / Magdalena / Hajnosz oraz na odwrocie Magdalena / Hajnosz
Dla siebie jestem piękna, dla ciebie (kobieta), 2004
akryl na płótnie, 130 x 100 cm
gwasz, tusz, papier;
15,5 x 11,5 (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Magdalena `2000 /Hajnosz
gwasz, tusz, papier, 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: 2002 / Magdalena /Hajnosz
ekolina (rysowana i lawowana), papier,
49 x 39 cm,
sygn. i dat. p.d.: 2003/Magdalena/Hajnosz