PAWLIK Joanna (ur. 1974, Kraków)
olej na płótnie
70 cm x 100 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 110x80 cm
opisany na odwrocie: JOANNA PAWLIK BEZ TYTUŁU 2005
piórko, 20,5 x 15 cm, sygn.
olej/płótno, 80 x 100 cm
na odwroicu opisany: `Joanna Pawlik | bez tytułu | olej na płótnie | 2004`
olej, malarstwo, 40x40 cm
olej/płótno,
55,5 x 55,5 cm,
sygn.
olej/płótno/60x60 cm
sygn. na odwrocie
serigrafia barwna/płótno, edycja 1/1 (unikat), 70 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Joanna Pawlik | olej na płótnie/serigrafia | bez tytułu | 2004`
Olej, płótno; 50 x 50 cm
Sygn. na odwrocie: PAWLIK/ BEZ TYTUŁU/ 2003
olej/płótno,
70 x 90 cm,
sygn.
olej, płótno;
100 x 100 cm
sygn. na odwrocie: JOANNA PAWLIK bez tytułu
akryl, płótno,
50 x 50 cm
sygn. na odwrocie: J.PAWLIK
olej/płótno,
40 x 40 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: `J. PAWLIK / 2005 / bez tytułu / olej na płótnie`
olej, płótno; 95 x 130 cm
sygn. na odwrocie: Joanna Pawlik
olej na płótnie
100 x 70 cm
2007
Galeria Czarna
olej na płótnie
120 x 160 cm
2006
Galeria Czarna
bez tytułu, bez tytułu (Zakażenie) (2 prace), 2008
tusz na papierze
20x15 cm (każda)
olej/płótno
70 x 100 cm
zabawka (Lalka), 2008
wys. 36 cm
olej/płótno,
50 x 50 cm,
sygn.