BERDAK Janina (ur. 1933, Zamość)
akryl/papier
35 x 43 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
tech. mieszana/papier
31,8 x 49,5 cm
tech. mieszana/papier
31,8 x 49,5 cm
AKWARELA, AKRYL
25x37
2002
SYGN. 2002