DANIEC Tomasz (ur. 1973)
Bez tytułu z cyklu Nowy porządek świata, 2010
Olej, płótno;
wym.: 60 x 60 cm;
sygn. na odwrocie: T. Daniec 2010.
cena wywoławcza: Wykup abonament
DANIEC Tomasz (ur. 1973)
Akwatinta;
wym.: 600 x 1000 mm;
sygn. oł. p.d.: T-Daniec 2009, tyt. l.d., odb. śr.d.: E/A V/VI. Grafika nominowana do Grand Prix na Triennale Grafiki Polskiej, Katowice 2009. (il. s. 42)
DANIEC Tomasz (ur. 1973)
Akwatinta;
wym.: 600 x 1000 mm;
sygn. oł. p.d.: T-Daniec 2009, tyt. l.d., odb. śr.d.: E/A II/VI. Grafika nagrodzona: Guanlan International Print Price na Międzynarodowym Biennale Grafiki GuanIan. Shenzhen, Chiny, 2009.
DANIEC Tomasz (ur. 1973)
Akwaforta;
wym.: 540 x 640 mm;
sygn. oł. p.d.: T-Daniec 1998, l.d.: tytuł oraz opis egz.: e/a VII/VIII.
DANIEC Tomasz (ur. 1973)
Tusz, papier;
wym.: 32,5 x 45 cm;
sygn. l.g.: T-Daniec V 2000.
DANIEC Tomasz (ur. 1973)
Olej, płótno;
wym.: 60 x 190 cm;
sygn. p.d.: T. Daniec. Lit.: Katalog wystawy "Tomasz Daniec - TERMINAL. Malarstwo", Kraków 2007.
DANIEC Tomasz (ur. 1973)
akwaforta, akwatinta barwna, miękki werniks/papier,
50 x 33 cm
u dołu sygnowany i opisany
DANIEC Tomasz (ur. 1973)
akwaforta/papier, 52 x 65 cm (w świetle passe-partout)
u dołu opisany: `8/40 - Dziura w ścianie - [parafka] 1998`
DANIEC Tomasz (ur. 1973)
Olej, płótno;
wym.: 110 x 110 cm,
sygn. p.d.: T. Daniec 2005. Lit.: "Tomasz Daniec. Terminal. Malarstwo", Nautilus, Kraków 2007, poz. 11, il. s. 25.
DANIEC Tomasz (ur. 1973)
akwaforta, akwatinta, miękki werniks/papier,
54 x 65 cm
sygnowany p.d.: `T. Daniec`
DANIEC Tomasz (ur. 1973)
akwaforta, akwatinta/papier,
63 x 79 cm (arkusz), 49 x 64 cm (odbitka),
sygn. i dat. p.d.: `T. Daniec 2004`, nr l.d.: `8/50`, śr.d.: `- Pejzaż No 34 -`
DANIEC Tomasz (ur. 1973)
Rotwand tworzy wizerunek Marii, 2008
Olej, płótno;
wym.: 75 x 70 cm;
sygn.; na odwrocie opis autorski.
DANIEC Tomasz (ur. 1973)
Olej na płótnie,
wym.: 66 x 66 cm;
sygn. i dat.; na odwrocie opis autorski.
DANIEC Tomasz (ur. 1973)
Intaglio, akwaforta;
wym.: 348 x 500 mm;
sygn. i dat. oł. p.d.: T-Daniec 1998, tyt. śr.d., egz,. 7/30.
DANIEC Tomasz (ur. 1973)
Akwaforta;
wym.: 540 x 640 mm;
sygn. i dat. p.d.: T-Daniec 1998, l.d.: e/a VII/VIII, Kolekcjoner.
DANIEC Tomasz (ur. 1973)
Olej, płótno;
wym.: 50 x 115 cm;
sygn. i dat. p.d.: T. Daniec 2008.
DANIEC Tomasz (ur. 1973)
akwaforta, akwatinta, sucha igła/papier,
62,5 x 78,5 cm (arkusz), 49 x 63 cm (odbitka)
opisana u dołu: `12/40 Nox intempesta T. Daniec 1998`
DANIEC Tomasz (ur. 1973)
Piórko, papier,
wym.: 22,5 x 40 cm;
sygn.: T-Daniec 21 I 99 - Rue Pigalle
DANIEC Tomasz (ur. 1973)
Promień światła w ciemności, 1997
Piórko, papier;
wym.: 25 x 35,5 cm;
sygn.: T. Daniec 22 XI 97, tytuł l.g.
DANIEC Tomasz (ur. 1973)
Rotwand tworzy sobowtór Marii, 2008
Olej, płótno;
wym.: 75 x 70 cm;
sygn. p.d.: T. Daniec 2008; na odwrocie: sygn., data, tytuł.