WOJEWODA-JEDYNAK Iwona (ur. 1976)
tempera żółtkowa/deska,
30 x 40 cm
sygn. i dat. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
tempera jajkowa/płótno,
80 x 130 cm
sygn. i opisany na odwrocie: `IWONA WOJEWODA-JEDYNAK / "BEZ TYTUŁU" 2008 / TEMPERA ŻÓŁTKOWA / 80 x 130 cm`
tempera jajowa/deska,
30 x 40 cm
sygn. i opisane na odwrocie: `IWONA WOJEWODAJEDYNAK | "MARTWA NATURA" (7) 2007 | TEMPERA JAJOWA NA DESCE | 30 x 40 cm`
tempera żółtkowa, płótno, 80 x 130 cm;
sygn. i dat. na odwrocie
tempera, jajowa, płótno, 90 x 140 cm;
sygn. i opisany na odwociu
tempera jajowa, płótno, 100 x 80 cm;
sygn. i opisany na odwociu
tempera jajowa, płótno; 100 x 150 cm;
sygn. i opisany na odwociu
tempera jajowa, płótno 100 x 150 cm
sygn. i opisany na odwociu
tempera jajowa;
100 x 150 cm