ADAMEK Jakub (ur. 1975)
olej, płótno,
50 x 100 cm;
opisany i sygn. na odwrocie: Grecja, 2007 - obiekt 5. 2007 / Jakub Adamek
cena wywoławcza: Wykup abonament
ADAMEK Jakub (ur. 1975)
olej/płótno,
25 x 35 cm
sygn. i opisany na odwrocie
ADAMEK Jakub (ur. 1975)
olej/płótno,
35 x 35 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: `"Grecja 2007 - obiekt 1" 2007 r. / Jakub Adamek`
ADAMEK Jakub (ur. 1975)
Więzienie - Mysłowice (Areszt śledczy), 2006
olej, płótno, 25 x 35;
sygn. i opisany na odwrocie: Więzienie - Mysłowice (Areszt śledczy) / J. Adamek 2006
ADAMEK Jakub (ur. 1975)
olej, płótno, 90 x 120 cm
ADAMEK Jakub (ur. 1975)
olej, płótno, 45 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrociu
ADAMEK Jakub (ur. 1975)
olej, płótno, 27,2 x 38,3 cm;
sygn. i opisany na odwrociu
ADAMEK Jakub (ur. 1975)
ADAMEK Jakub (ur. 1975)
ADAMEK Jakub (ur. 1975)
Wejście do kopalni Sosnowiec, 2004
olej, płótno, 97 x 130,5 cm;
sygn. dat. i opisany na odwrocie
ADAMEK Jakub (ur. 1975)
Stacja benzynowa - Czeladź, 2004 r.
olej na płótnie,
38 x 65 cm,
sygn. na odwrocie
ADAMEK Jakub (ur. 1975)
olej, płótno
85 x 120 cm
ADAMEK Jakub (ur. 1975)
olej,
wymiary: 24 x 38 cm