JONSCHER Barbara (1926-1986)
cena wywoławcza: Wykup abonament
JONSCHER Barbara (1926-1986)
JONSCHER Barbara (1926-1986)
JONSCHER Barbara (1926-1986)
Widok na starą gazownię z psem i wazonem
olej, płótno, 75 x 117 cm,
sygn. l. d.: D. Jonscher. 60.
na odwrocie BARBARA/ JONSCHER oraz tytuł
JONSCHER Barbara (1926-1986)
akwarela, tusz, papier, 28,5 x 40 cm w świetle oprawy;
p. d. napis ołówkiem: Malowała Barbara Jonscher / autoryzował Jacek A. Zieliński / 18.XI.86
JONSCHER Barbara (1926-1986)
akwarela, tusz, papier,
28,5 x 40 cm w świetle oprawy;
JONSCHER Barbara (1926-1986)
akwarela, tusz, papier,
JONSCHER Barbara (1926-1986)
JONSCHER Barbara (1926-1986)
JONSCHER Barbara (1926-1986)
gwasz na papierze, wym.: 28 x 40 cm,
sygn. p.d.: Barbara Jonscher. Autoryzował Jacek A. Ziemiński 18 XI 86
JONSCHER Barbara (1926-1986)
akwarela, tempera, pastel,
25,5 x 35,8 cm,
sygnowana ołówkiem p.d. "Barbara Jonscher"; na odwrocie, ręką artystki, tytuł pracy