CIECZKIEWICZ Edmund (1872 - 1958)
olej/tektura, 51 x 69 cm
sygnowany p.d.: `Edmund Cieczkiewicz`
Estymacja 5 000 - 7 000 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, sklejka, 30 x 38 cm,
sygn. p.d.: Edmund Cieczkiewicz
olej, płyta pilśniowa, 55 x 44,5 cm,
sygn. l.d.: Edmund Cieczkiewicz
olej, sklejka; 21,5 x 25 cm;
sygn. l. d.: E. Cieczkiewicz
olej, sklejka; 21,5 x 25cm;
sygn. l. d.: E. Cieczkiewicz
olej/tektura,
26,5 x 36,3 cm
sygnowany l. d.: `E. Cieczkiewicz`
UCIECZKA PRZED BURZĄ, PRZED 1945 R.
olej/tektura,
22 x 30 cm
sygnowany p. d.: "E. Cieczkiewicz"
olej, tektura
17 x 25 cm;
sygn p. d.: Edmund Cieczkiewicz / 1942
Olej, tektura, 48 x 68 cm,
sygn. l.d.: E. Cieczkiewicz
olej, sklejka,
32 x 39,5 cm;
sygn. l. d.: Edmund Cieczkiewicz
olej, tektura, 50 x 70 cm
sygn. l.d.: E.Cieczkiewicz
Ur. 1 stycznia 1872 r. w Barszczowicach koło Lwowa, zmarł 31 stycznia 1958 r. w Rytrze.
Pejzaż leśny z odpoczywającą grzybiarką
olej, sklejka, 68,5 x 100,5 cm;
sygn. l.d.: E. Cieczkiewicz