JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
miedzioryt, papier, 13,5 x 16,2 (odcisk płyty), 35,5 x 28 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: T. Jackowski 1986. (ołówkiem), tytuł i nr odbitki l. d.: 23/50 Zimowy motyw I (ołówkiem)
cena wywoławcza: Wykup abonament
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
litografia/papier, 16 x 15 cm
sygnowany i datowany p. d. ołówkiem:
`T. Jackowski 1980`, l. d.: `Zuzanna i starcy II`
Estymacja: 600 - 900 zł
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
akwatinta, papier, 25 x 33 cm (odbitka);
sygn. p. d.: T.Jackowski 1975 (sygn. na rycinie )
nr.odbitki: 34/50
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
akwatinta, akwaforta, papier, 54 x 39 cm ( sama praca );
sygn. p. d.: T.Jackowski 1966, l. d.: Voyage II- Bruges, śr.: nr.odbitki: 3/ 30
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
miedzioryt, ruletka
wym. 14,5x13,5 cm
oprawiony
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
akwaforta, akwatinta
wym. 14,5x16,5 cm
oprawiona
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
Akwaforta, akwatinta barwna; wym.: 520 x 420 mm; sygn. oł. p.d.: T. Jackowski 1964; l.d. tyt.; odb. 14/30. Lit.: "Tadeusz Jackowski. Katalog wystawy", Legnica 1995, poz. 25.
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
Spacery po Krakowie IV wokół wieszcza w Rynku Głównym, 2000
akwatinta, ruletka/papier
52,5 x 67 cm
edycja: e/a
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
Spacery po Krakowie III - Teatr im. J. Słowackiego, 1996
akwatinta, ruletka/papier
53 x 67 cm
edycja: e/a
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
akwatinta, ruletka/papier
67 x 49,5 cm
edycja: 4/50
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
Spacery po Krakowie VIII czyli z Krakowskiego Kazimierza impresja II, 2002
akwatinta/papier
66 x 50,4 cm
edycja: 18/50
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
akwaforta/papier,
32 x 44 cm
sygnowana i opisana d.: '"Inwazja" 5/50 T. Jackowski 1967.' oraz dedykacja: 'drogiemu Józkowi | ofiaruję - 14/VII. 68.'
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
Akwaforta, akwatinta barwna
wym.: 520 x 420 mm
sygn. p.d.: T. Jackowski 1964; l.d. tytuł
odbitka nr 14/30.
Lit.: Tadeusz Jackowski. Katalog wystawy, Legnica 1995, poz. 25.
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
Akwatinta barwna
wym.: 640 x 430 mm
sygn. p.d.: T. Jackowski 1972; l.d. tytuł; odbitka nr IV/VI.
Lit.: Tadeusz Jackowski. Katalog wystawy, Legnica 1995, poz. 98.
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
ol., pł.,
46 x 55 cm
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
Spacery po Krakowie VI-czyli krotka opowieść o Wawelu, 2001 r.
akwatinta, mezzotinta, 10/50, 59,5 x 46,5 cm, sygn.
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)
JACKOWSKI Tadeusz (ur. 1936)