CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Plakat, Giuseppe Verdi, AIDA, 1966
Teatr Wielki, Warszawa
Druk, papier; 97 x 67 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Plakat, Maxwell Anderson, SCENERIA ZIMOWA, 1968
Teatr Dramatyczny, Warszawa
Druk, papier; 85 x 58,5 cm
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Druk, papier; 96 x 67 cm
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Druk, papier; 97,5 x 67 cm
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
serigrafia/papier, 57 x 45,5 cm
sygnowany p.d.: 'R. Cieslewicz' i opisany l.d.: '34/100'
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
sitodruk/papier, 61,5 x 46 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: 'R.CIEŚLEWICZ', opisany l.d.: '4/45'
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
offset/papier, 97 x 67 cm
sygn. p.d.: Cieślewicz 67
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
offset/papier, 97 x 67 cm
sygn. p.d.: Cieślewicz 67
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
serigrafia, papier welinowy, 64,5 x 50,5 cm
sygn. ołówkiem p.d., num. l.d. 22/100
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
serigrafia kolorowa, papier, 84 x 59 cm
sygn., datowana i dedykowana na przodzie ołówkiem
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Miłość jest radosna, miłość jest smutna, 1967 r.
druk, kolaż/papier, 29,5 x 21,5 cm
sygnowany i datowany cienkopisem wzdłuż lewej krawędzi: 'R. CIEŚLEWICZ 1967.', dedykowany ołówkiem wzdłuż dolnej i prawej krawędzi
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
offset/papier, 79,8 x 60,1 cm (zadruk)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'R. CIEŚLEWICZ' i opisany l.d.: '42/130'
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
sitodruk/papier, 57,4 x 41,8 cm (zadruk)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'R. CIEŚLEWICZ' i opisany l.d.: '51/100'
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
plakat filmowy; offset, papier, 57,5 x 85 cm
sygn. i dat. p. d.: Cieślewicz 56
stan zachowania naddarcia bocznych krawędzi
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Plakat WYSTAWY MALARSTWA PIOTRA POTWOROWSKIEGO, 1958
CBWA, Warszawa
Druk, papier; 67 x 47 cm
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Plakat do filmu MÓJ STARY, 1962
Druk, papier; 84 x 58 cm
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Plakat do sztuki JULUSZ SŁOWACKI, KSIĄDZ MAREK,1963
Teatr Dramatyczny, Warszawa
Druk, papier; 86 x 60 cm
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Plakat do filmu ZAWRÓT GŁOWY, 1963
Druk, papier; 82 x 59 cm
CIEŚLEWICZ Roman (1930-1996)
Plakat do filmu MIŁOŚĆ NIE WYMAGA SŁÓW, 1962
Druk, papier; 84 x 58 cm