KUNKA Lech (1920-1978)
tempera, papier, 63,8 x 49, 3 cm,
sygn. i dat. p.d.: L. Kunka 50
cena wywoławcza: Wykup abonament
KUNKA Lech (1920-1978)
tempera, olej, werniks szelakowy, collage, papier, 126 x 90 cm,
niesygnowany
KUNKA Lech (1920-1978)
tempera (aerograf), pastel, papier, 100 x 70 cm
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
technika własna, płyta; 182 x 122 cm (wymiar całej kompozycji w oprawie);
sygn. i dat. p. d.: L. Kunka 1969 r., sygn. powtórzona śr. d.: L. Kunka;
na odwrocie:
-) opis PORTRET ARTYSTY / WYMIARY 175 120 / TECHNIKA MIESZANA / 1969 /
LECH KUNKA / ŁÓDŹ / UL. BUCZKA 34 / POLSKA;
-) nalepki wystawiennicze: (1.) Desy z odręcznie wypisaną informacją o pracy wraz z destynacją Charlottenbur / Kopenhagen; (2.) z wystawy: W kręgu Strzemińskiego, Galeria PRYZMAT ZPAP okręgu krakowskiego, z datą wystawy: 13 czerwca - 4 lipca 2014 oraz informacją o pracy.
KUNKA Lech (1920-1978)
olej, płyta; 63 x 93 cm;
sygn. l. d.: L. Kunka;
na odwrocie napisy autorskie: LECH KUNKA „M.N. RYBY”-1954 r.
KUNKA Lech (1920-1978)
sygn. dat. śr.d.
technika własna, pilśnia
109x55.5 cm
KUNKA Lech (1920-1978)
tempera (aerograf)/pastel/papier, 100 x 70 cm, oprawiony
* Do pracy zostanie doliczona opłata z tytułu tzw. Droit de suite.
KUNKA Lech (1920-1978)
olej/płótno, 116 x 73 cm
sygn. l. d.: L. Kunka, dat. p.d.: 1976.
KUNKA Lech (1920-1978)
olej, płótno; 194 x 136 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: LECH KUNKA. / ŁÓDŹ.;
na odwrocie dwie uszkodzone nalepki wystawowe: jedna z tytułem Kompozycja i datą wystawienia 7.07.1957 oraz druga z CBWA w Warszawie z tytułem: Kompozycja.
KUNKA Lech (1920-1978)
niesygnowany
tempera, werniks szelakowy, collage, papier
125x98 cm
KUNKA Lech (1920-1978)
olej/sklejka, 50 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'L. KUNKA 77'
KUNKA Lech (1920-1978)
niesygnowany
117x93.5 cm
KUNKA Lech (1920-1978)
olej, płótno; 194 x 136 cm;
na odwrocie dwie uszkodzone nalepki wystawowe: jedna z tytułem Kompozycja i datą wystawienia 7.07.1957 oraz druga z CBWA w Warszawie z tytułem Kompozycja.
KUNKA Lech (1920-1978)
akwarela, gwasz, papier; 100 x 70 cm
sygnowany p. g.: "L. Kunka 51"
KUNKA Lech (1920-1978)
sygn. dat. p.d.
olej, tektura
51.5x67 cm
KUNKA Lech (1920-1978)
KUNKA Lech (1920-1978)
olej/płótno, 60 x 73 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'L. Kunka. 46 r.'
na odwrociu papierowa nalepka z domu aukcyjnego Agra-Art
- Agra-Art, Warszawa, 2003
- kolekcja instytucjonalna, Polska
KUNKA Lech (1920-1978)
Gwasz, karton; 19 x 24 cm
Por. kompozycja,w: " Lech Kunka (1920 Pabianice - 1978 Łódź). Wystawa w 35. rocznicę śmierci artysty" Muzeum Miasta Łodzi , 2013, poz. 35
KUNKA Lech (1920-1978)
olej, płótno; 116 x 73 cm;
sygn. l. d.: L. Kunka, dat. p. d.: 1976.