KAPŁAN Małgorzata
olej, płótno, 50 x 61 cm;
sygn. p.d.: KapŁan (monogram wiązany)
cena wywoławcza: Wykup abonament
KAPŁAN Małgorzata
Rozlewiska nadburzańskie, 2011
olej, płótno;
50 x 61 cm;
sygn. p.d.: monogramem wiązanym: KapŁan 2011
KAPŁAN Małgorzata
olej, płyta;
70 x 50 cm;
KAPŁAN Małgorzata
KAPŁAN Małgorzata
KAPŁAN Małgorzata
akryl, olej, płótno;
50 x 70 cm;
sygn. znakiem autorskim p.d.: Kapłan 2010 oraz na odwrocie: MAŁGORZATA KAPŁAN NAD ODRĄ / akryl, olej, płótno 50 x 70 cm / OŁAWA 2010
KAPŁAN Małgorzata
olej, płótno;
60 x 70 cm;
sygn. p. d.: Kapłan 2010