ZAWADZKA Ewa (ur.1950)
technika mieszana, płótno, 90x80cm
opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA z cyklu MATERIA CISZY 2016
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZAWADZKA Ewa (ur.1950)
Z cyklu: Materia ciszy, 2015 r.
technika własna na płótnie, 87 x 97 cm, sygn.
ZAWADZKA Ewa (ur.1950)
technika własna, płótno, 60x60 cm
opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA - z cyklu "Ściany światła" - KATOWICE 2010
ZAWADZKA Ewa (ur.1950)
Bez tytułu, z cyklu Materia ciszy, 2016
technika własna, płótno, 70 x 80 cm,
opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA - z cyklu - MATERIA CISZY 2016
ZAWADZKA Ewa (ur.1950)
olej, płótno, 90 x 100 cm
opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA/ z cyklu: " MATERIA CISZY" 90 X 100/ 2015/olej, płótno 90 x 100 cm
2016: Malarstwo 2003 - 2016, galeria Neon we Wroclawiu;
2016: Materia ciszy, galeria BWA w Bielsku Bialej;
2015: Suff icit unum in tenebris, galeria ZPAP w Warszawie;
2015: Malarstwo 2003-2015, Zamek Sielecki w Sosnowcu.
ZAWADZKA Ewa (ur.1950)
Z cyklu Ściany świata - tryptyk, 2008 - 2014
technika własna, płótno, 3x (30x30) cm
ZAWADZKA Ewa (ur.1950)
ZAWADZKA Ewa (ur.1950)
ZAWADZKA Ewa (ur.1950)
ZAWADZKA Ewa (ur.1950)
ZAWADZKA Ewa (ur.1950)
technika własna, płótno, 80x90 cm
opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA - z cyklu "MATERIA CISZY" 2016 80X90
ZAWADZKA Ewa (ur.1950)
technika własna, płótno, 70x80 cm
opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA - z cyklu MATERIA CISZY 2016 70x80
ZAWADZKA Ewa (ur.1950)
olej, płótno, 70x80 cm
opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA
ZAWADZKA Ewa (ur.1950)
Technika mieszana, metalowa; wym.: 930 x 610 mm;
sygn. srebrnym flamastrem l.d.: EWA ZAWADZKA - LANDSCAPE`S STORY - 10/XL - 1997. Praca wystawiana w katowickim BWA.
ZAWADZKA Ewa (ur.1950)
technika własna na płótnie, 90 x 100 cm, sygn.
ZAWADZKA Ewa (ur.1950)
olej, płótno, 90x100 cm
opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA z cyklu MATERIA CISZY 2015
ZAWADZKA Ewa (ur.1950)
90 x 100 cm, 2014
ZAWADZKA Ewa (ur.1950)
olej, płótno, 110x100 cm
opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA z cyklu "Materia ciszy" 2013
ZAWADZKA Ewa (ur.1950)
fotografia barwna, 90 x 135 cm, sygn.
ZAWADZKA Ewa (ur.1950)
olej, płótno, 100 x 130 cm, 2013