CEBULA Zbigniew (ur. 1961)
cena wywoławcza: Wykup abonament
CEBULA Zbigniew (ur. 1961)
olej, płótno, wym.: 80 x 100 cm, sygn. p.d.: Z. Cebula.
Na odwrocie opis autorski.
CEBULA Zbigniew (ur. 1961)
Nierozstrzygnięte gry II, 2005
olej, płótno, wym.: 70 x 70 cm, sygn. l.d.: Z. Cebula. Na odwrocie autorski opis obrazu.
CEBULA Zbigniew (ur. 1961)
CEBULA Zbigniew (ur. 1961)
Obraz na temat Zmartwychwstania, 2000/2001
olej na płótnie,
200 x 100 cm,
sygn. i dat. na odwrocie
Wyst.: Zbigniew Cebula, malarstwo, Galeria Autorska Gołogórskiego, Kraków, il.
CEBULA Zbigniew (ur. 1961)
olej/płótno,
45 x 35 cm,
sygn.
CEBULA Zbigniew (ur. 1961)
CEBULA Zbigniew (ur. 1961)
ol/pł,
73 x 65cm.
CEBULA Zbigniew (ur. 1961)
olej, płótno, 150 x 110 cm,
sygn. l.d.
CEBULA Zbigniew (ur. 1961)
olej, płótno, 18 x 22 cm; sygn. p. d. z boku: Z. CEBULA oraz na odwrocie
CEBULA Zbigniew (ur. 1961)
olej na płótnie,
wymiary: 66 x 81 cm,
sygn. p.d.
Na odwrocie opis autorski obrazu.
CEBULA Zbigniew (ur. 1961)
olej na płótnie,
120 x 135 cm,
sygn.