CZECHOWSKA-ORLIŃSKA Bogna (ur. 1962)
pastela olejna, karton,
70x50 cm,
sygn. prawy dolny róg "Bogna Czechowska"
cena wywoławcza: Wykup abonament
Pastela olejna, papier;
80 x 53,8 cm
Sygn. p.d. BOGNA CZECHOWSKA 2008
pastela olejna, karton
50 x 70 cm
pastela olejna, karton
50 x 70 cm
Akryl, płótno; 200 x 150 cm
Pastela olejna
40x50 cm
2008
pastel olejny, 49,5 x 34,5 cm, sygn.
pastel olejny,
50 x 70 cm,
sygn.
pastela olejna
30 x 50 cm
Pastel olejny, papier, sygn., 50x35 cm
pastela olejna
Wymiary: 50 x 70 cm
Małe macierzyństwo III, 2006 r.
pastela olejowa, 33 x 23 cm;
sygn.: p.d.: Bogna Czechowska
pastela olejowa, 50 x 70 cm;
sygn.: p.d. Bogna Czechowska 2006
pastela olejowa, 49 x 34 cm;
sygn. p.d.: Bogna Czechowska 04
pastela olejowa, 55 x 81 cm, sygn.
pastela olejowa, 50 x 35 cm, sygn.