SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
cena wywoławcza: Wykup abonament
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
WIDOK NA ULICĘ FLORIAŃSKĄ W KRAKOWIE
Olej, tektura; 33,5 x 50 cm
Sygnowany l.d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
WIDOK NA KOŚCIÓŁ MARIACKI SPOD SUKIENNIC W KRAKOWIE
Olej, tektura; 35 x 50 cm
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Olej, płótno, 58 x 98 cm,
sygn. p.d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, płótno, 50 x 69 cm, sygn. p.d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, płótno; 48 x 67,5 cm;
sygn. p. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Kwiaciarki na Rynku Głównym w Krakowie
olej, tektura, 34,5 × 48 cm
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Góralskie wesele, lata 1930-40
olej, płótno, 50 × 70 cm
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, płótno; 55,5 x 75,5 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, płótno, 50 × 70 cm
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, tektura, 34,5 × 48 cm
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, tektura, 34 × 50 cm
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
3 500 - 4 500 zł
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, tektura, 44 x 54 cm,
sygn. l.d.: Juliusz Słabiak
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, płótno, 50,8 × 35,8 cm
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak
praca nieoprawiona
Estymacja:700 - 1 000 zł
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej/płótno, 63 x 120 cm
sygnowany p.d.: `Juliusz Słabiak`
Estymacja 7 000 - 9 000 zł
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak