JAHL Władysław (Jaroslaw 1886 - 1953 Paryż)
Teka Życie Fryderyka Chopina, 1949 r.
14 eaux-fortes originales de..., présentées par Serge Moreaux. Édition du centenaire. Paris 1949 Jeanne Castel.
Teka 14 akwafort, 27 x 21 cm (odbitka) 38 x 28 cm (arkusz)
sygnowane ołówkiem "Jahl".
nakład 130 egz. numerowanych, egz. nr VI, z czego egz. od I do XV wyłączone ze sprzedaży;
cena wywoławcza: Wykup abonament
Don Kichot wśród pikinierów, 1951
Akwaforta; wym. komp.: 195 x 150 mm; sygn. oł. p.d.: Jahl, l.d.: epr d`artist; odbitka stanowa grafika z teki "Don Quichotte", Paryż 1951. Rzadkie.
Akwaforta; wym. komp.: 195 x 150 mm; nie sygn.; odbitka stanowa grafika z teki "Don Quichotte", Paryż 1951. Rzadkie.
Don Kichot na łożu boleści, 1951
Don Kichot czeka na swego sługę, 1951
Akwaforta; wym. komp.: 195 x 150 mm; sygn. oł. p.d.: Jahl, l.d.: 3e etat; epr d`artist; odbitka stanowa grafika z teki "Don Quichotte", Paryż 1951. Rzadkie.
A Lucienne ( Joanna d`Arc na czele armii francuskiej), 1941-1952
Akwaforta; wym.: 183 x 220 mm; sygn. oł. p.d.: Jahl; na lewo: a Lucienne / 1941-1952; l.d.: [stan] 6me; egz. 3 z 3. Unikatowa praca artysty.
akwaforta, papier; 22 x 18,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn. ołówkiem l. d.: E`preuve d`artiste, p. d.: Jahl
poniżej ryciny opisy ołówkiem: sygn. p. d.: Jahl,
opis autorski l. d.: 4me etat 1/1 poniżej: Mazurka
Akwaforta; wym. komp.: 195 x 150 mm;
sygn. oł. p.d.: Jahl, l.d.: epr d`artist; odbitka stanowa grafiki z teki "Don Quichotte", Paryż 1951. Rzadkie.Akwaforta; wym. komp.: 195 x 150 mm;
sygn. oł. p.d.: Jahl, l.d.: epr d`artist; odbitka stanowa grafiki z teki "Don Quichotte", Paryż 1951. Rzadkie.
Don Kichot powraca do domu, 1951
sygn. oł. p.d.: Jahl, l.d.: 3me etat; odbitka stanowa grafiki z teki "Don Quichotte", Paryż 1951. Rzadkie.
Don Kichot w ogniu walki, 1951
sygn. oł. p.d.: Jahl, l.d.: 4me etat ea; odbitka stanowa grafiki z teki "Don Quichotte", Paryż 1951 Rzadkie.
akwarela, papier; 16,5 x 24,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d. ołówkiem: Jahl
Malarz ze sztalugą na tle pejzażu, ok. 1930
olej, tektura; 36,5 x 53,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jahl
Być może portret własny artysty.
Don Kichot podczas uczty, 1951
Akwaforta; wym. komp.: 195 x 150 mm; sygn. oł. p.d.: Jahl, l.d.: epr d`artist; odbitka stanowa grafiki z teki "Don Quichotte", Paryż 1951. Rzadkie.