TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej, płótno, 80x80 cm
opisany na odwrocie: TOMAN'S BEZ TYTUŁU 2014 OLEJ, PŁÓTNO 80X80 CM
cena wywoławcza: Wykup abonament
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej/płótno, 100 x 65 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `TOMAN`S | "Bez tytułu" | 2004 | OLEJ NA PŁÓTNIE | 100 X 50`
- Sławomir Toman - Obrazy znaczeń, BWA, Galeria Sztuki Współczesnej, Sandomierz, 21.IV. - 09.V.2005
- Sławomir Toman. Las Vegas, Galeria PIEKARY, Poznań, 23.05-09.06.2006
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej/płótno, 60 x 60 cm
na odwrociu opisany: `TOMAN`S ``BEZ TYTUŁU`` | OLEJ NA PŁÓTNIE | 60 x 60 cm`
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej, płótno, 54 x 65 cm;
sygn. i opisany na odwrocie
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej, płótno, 70 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej, płótno, 54x65 cm
opisany na odwrocie: TOMAN`S/"BEZ TYTUŁU"/2013/OLEJ,PŁÓTNO/54x65
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej, płótno, 100 x 130 cm,
sygn. na odwrocie: Toman`s Buy & Sell 2008 100 x 130 cm
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej, płótno, 80x80 cm
opisany na odwrocie: Toman`s/Bez tytułu/2010/olej
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
Opakowana koszula w paski na niebieskim tle. Wersja II, 1998 r.
olej/płótno, 33 x 27 cm
sygnowany p.d.: `TOMAN`S 98`
na odwrociu opisany: `TOMAN`S | "OPAKOWANA | KOSZULA W PASKI | NA NIEBIESKIM | TLE. WERSJA II" | OLEJ, PŁÓTNO | 1998`
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej, płótno, 100 x 130 cm,
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej, płótno, 40 x 70 cm
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej, płótno, 73 x 92 cm
sygn. na odwrocie: TOMAN/`S/ "MASCOT"/ 2012/13/ olej, płótno/ 73 x 92
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej, płótno, 65 x 100 cm,
sygn. i opisany na odwrocie
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
Olej, płótno, 140 x 60 cm
opisany na odwrocie: TOMAN`S /"BEZ TYTUŁU/2008/OLEJ NA PŁÓTNIE/140 x 60 CM
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej, płótno, 80 x 80,
sygn. na odwrociu: Toman`s/2006/Bez tytułu/olej/płótno/80 x 80
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej, płótno,
120 x 120 cm
na odwrocie: TOMAN'S/BEZ TYTUŁU/2005/6/OLEJ,PŁÓTNO/120 x 120 cm
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
olej/płótno, 80 x 80cm
na odwrociu opisany: TOMAN 'S | "BEZ TYTUŁU" | 2006 | OLEJ/PŁÓTNO | 80 x 80 CM'
TOMAN Sławomir (ur. 1966)
Olej, płótno; 90 x 90 cm
Sygn. na odwrocie TOMAN`S/ 2008/ BEZ TYTUŁU/ OLEJ NA PŁÓTNIE/ 90 X 90 CM