BOJDYS Rafał (ur. 1967, Bielsko-Biała)
Akryl na płótnie, 50x70cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg
Opisany na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 50x70 cm
sygn. pd. : Bojdys `15, opisany na odwrocie: RAFAŁ BOJDYS "WIOSŁOWANIE W TROPIKACH" 2015 R.
Akryl na płótnie, 50x70cm
Opisany na odwrocie
akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.: Bojdys | 2015 oraz na odwrocie
Akryl na płótnie, 50x70 cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
Opisany na odwrocie
Angielski lotnik przelatujący nad Alpami, 2015
akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p. d.: Bojdys `15
akryl na płótnie, 80x40 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
akryl, płótno, 50x70 cm
sygn. p.d.: Bojdys `15, opisany na odwrocie: RAFAŁ BOJDYS "Zwycięzca" 2015 R
akryl na płótnie, 40x80 cm
akryl, płótno, 40x80 cm
sygn. p.d.: Bojsyd '14, opisany na odwrocie: RAFAŁ BOJDYS "ZOSTALIŚMY TYLKO MY" 2014 R
akryl, płótno, 80 x 40 cm
sygn. p.d.BOJDYS `14 oraz na odwrocie
akryl na płótnie, 50x70 cm
SZTUKA PUSZCZANIA KÓŁEK Z DYMU, 2014
akryl, płótno, 40 x 80 cm,
sygn. p. d.: BOJDYS `14 oraz na odwrocie
akryl, płótno, 30x60 cm
olej, płótno, 77x120 cm
sygn. p.d.: Bojdys 2013 r. opisany na odwrocie: RAFAŁ BOJDYS "SPOTKANIE Z ZAJĄCEM" 2013 R.
akryl, płótno, 66 x 67 cm,
sygn. p.d.: Bojdys `12 oraz na odwrocie: Rafał Bojdys "Duża ryba i wędkarz" 2012 r.
akryl, płótno, 122 x 82 cm
sygn. BOJDYS `12,
opisany na odwrocie: RAFAŁ BOJDYS "WYSTRASZONY SZAMAN" 2013 R
Zahipnotyzowany latarnik, 2011
akryl, 50 x 70 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg "Bojdys `11"
olej, płótno, 50x40 cm
sygn. p.d.: Bojdys `14, opisany na odwrocie: RAFAŁ BOJSYS "U SZCZYTU SŁAWY" 2014 R.
Muzyka to cały mój świat, 2014
olej, płótno; 71x50 cm
sygn. p.d.: BOJDYS `14, opisany na odwrocie: RAFAŁ BOJDYS "MUZYKA TO CAŁY MÓJ ŚWIAT 2014 R."