KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl/papier, 23,5 x 33 cm
sygnowany i datowany l.d.: '2016 | Kiesner'
cena wywoławcza: Wykup abonament
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl/płótno, 41 x 61 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: "Kiesner 2016"
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl, płótno; 40 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: 2015 / Dom Richtera / Kiesner.
KIESNER Maria (ur. 1976)
olej, akryl/płótno, 30 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '2011 | Kobro | Kompozycja | M. Kiesner'
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl/płótno, 40 × 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu:
"Kiesner 2015"
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl, tektura, 25 x 34 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d.: Maria Kiesner 2017
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl na tekturze
60 x 70 cm
KIESNER Maria (ur. 1976)
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl, płótno; 60 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Maria / Kiesner / 2014 / Dziedziniec
KIESNER Maria (ur. 1976)
olej na płótnie, 50 x 50 cm, 2016
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl, papier, 35x42 cm
opisany na odwrocie: Kiesner Maria 2016 "Dłużew"
KIESNER Maria (ur. 1976)
olej, płótno; 40 x 60 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: Kiesner / 2015 / Siena
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl, płótno, 50 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
KIESNER Maria (ur. 1976)
olej, płótno
33,3 x 40 cm
sygn. na odwrocie
KIESNER Maria (ur. 1976)
olej, płótno, 40x50 cm
opisany na odwrocie: Kiesner Maria 2016
KIESNER Maria (ur. 1976)
olej/płótno, 81 x 65 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Dom | Jabłkowskich | Maria | Kiesner | 2011'
KIESNER Maria (ur. 1976)
olej, płótno, 60x40 cm
opisany na odwrocie: Kiesner 2015
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl na płótnie, 40 x 60 cm, sygn.
KIESNER Maria (ur. 1976)
akryl na kartonie 31 x 70 cm
sygn. na odwrociu Kiesner Maria
KIESNER Maria (ur. 1976)
olej/płótno, 81 x 65 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Dom | Jabłkowskich | Maria | Kiesner | 2011`