DUTKA Leszek (1921 - 2014)
akwarela, ołówek/papier
50 x 40 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
akwarela/papier
50,5 x 34,5 cm
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
AKWARELA, OŁÓWEK, PAPIER
50x40
1978
SYGN. 1. d. LESZEK DUTKA 1978.
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
AKWARELA, PAPIER
50x35.5
1985
SYGN. 1.d. L. DUTKA 1985.
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
olej, płótno, 100 x 72 cm;
sygn. p. d.: LESZEK DUDKA
sygnatura powtórzona na odwrocie
oraz dołączony certyfikat autentyczności
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
olej, płótno, 35 x 100 cm;
dołączony certyfikat autentyczności
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
DUTKA Leszek (1921 - 2014)
olej na płótnie,
wymiary: 131 x 93 cm,
sygn. l.d.: Leszek Dutka 59
Lit.: Leszek Dutka - malarstwo i rzeźba ceramiczna, Kraków 1996, il. str. 33
DUTKA Leszek (1921 - 2014)