CHWIERUT Jan (1901-1973)
cena wywoławcza: Wykup abonament
CHWIERUT Jan (1901-1973)
Pastel, papier, 32,2 x 41,7 cm w świetle ramy
Sygnowany niebieskim pastelem l.d.: J. CHWIERUT | N. SĄCZ
CHWIERUT Jan (1901-1973)
olej na płycie, 28 x 21,8 cm
sygnowany p.d.: "J. Chwierut"
CHWIERUT Jan (1901-1973)
olej na tekturze, 69 x 35,5 cm, sygnowany l.g.: "J. Chwierut"
CHWIERUT Jan (1901-1973)
CHWIERUT Jan (1901-1973)
olej na płótnie, 41,5 x 50,5 cm, sygnowany p.d.: "J. Chwierut"