BAND Max (1900 - 1974)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BAND Max (1900 - 1974)
BAND Max (1900 - 1974)
gwasz, papier
sygn. p.g.: Max Band
63,50 x 49 cm
pochodzenie:
kolekcja I.B. Frydman, Paris
BAND Max (1900 - 1974)
olej, płótno
sygn. l.d.: Max Band
65 x 46,40 cm
pochodzenie:
Galerie de France, Paris
kolekcja I.B. Frydman, Paris
BAND Max (1900 - 1974)
olej/płótno,
81 x 65 cm
sygnowany l. d.: `Max Band`
Estymacja: 20 000 - 30 000
BAND Max (1900 - 1974)
olej/płótno,
75 x 93 cm
sygnowany l. d.: `Max Band`
ESTYMACJA 22 000 - 35 000
BAND Max (1900 - 1974)
BAND Max (1900 - 1974)
olej/płótno, 46 x 38 cm
sygnowany l. d.: `Max. Band`
BAND Max (1900 - 1974)
BAND Max (1900 - 1974)
olej/płótno,
92 x 65 cm
sygnowany p. d.: `Max Band`
ODWROCIE: tytuł autorski
BAND Max (1900 - 1974)
Olej, płótno
sygn. p.d.: "Max Bond"
92 x 65,50 cm
Proweniencja: Kolekcja I.B. Frydman, Paryż
BAND Max (1900 - 1974)
Gwasz, papier
sygn. i dat.: l.d.: "Max Band Zafed 1935"
46 x 29,50 cm
BAND Max (1900 - 1974)
Olej, płótno
sygn. l.d.: "Max Band"
60,50 x 50 cm
BAND Max (1900 - 1974)
BAND Max (1900 - 1974)
Olej na tekturze
Syg. l.d.
30 x 39,5 cm
BAND Max (1900 - 1974)
Olej na płótnie
Syg. p. d.
82 x 66 cm
BAND Max (1900 - 1974)
BAND Max (1900 - 1974)
olej/płótno,
64 x 54 cm
sygnowany l. d.: `Max Band`
BAND Max (1900 - 1974)
olej, płótno,
38.2 x 45.5 cm
sygnowany p.d.: Max Band
Na krosnach trzy stemple amerykańskiej firmy zaopatrującej artystów malarzy.
BAND Max (1900 - 1974)
olej, płótno,
59 x 39 cm
sygnowany l.d.: Max Band
W maju 1993 obraz przekazany w depozyt do Muzeum Narodowego w Warszawie.
Obraz ze zbiorów Art-B