DYBOWSKI Stanisław (1895 - 1956)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno naklejone na tekturę, 27 x 46 cm
sygnowany l.d.: 'St. Dybowski | Wilno'
BASZTA MURÓW STAROMIEJSKICH W WARSZAWIE
Gwasz, akwarela, karton; 15 x 20,5 cm
KOŚCIÓŁ MARIACKI NA NOWYM MIEŚCIE W WARSZAWIE
Akwarela, papier; 23 x 14 cm
Gwasz, akwarela, karton; 11 x 17 cm
Sygnowany p.d.: St. Dybowski
PEJZAŻ ZE STAWEM I CZTEREMA TOPOLAMI
Olej, tektura; 40 x 37 cm
Sygnowany l.d.: _St_Dybowski_
KOBIETA I DWIE GĘSI PRZED CHATĄ
Gwasz, tektura; 51 x 80 cm
Sygnowany p.d.: _St_Dybowski
Gwasz, akwarela, karton; 14,5 x 21 cm
Sygnowany p.d.: _St-Dybowski_
Gwasz, akwarela, karton; 15 x 21 cm