WNĘK Grzegorz (ur. 1974)
olej na płótnie;
wym.: 100 x 100 cm;
na odwrocie autorski opis pracy.
cena wywoławcza: Wykup abonament
WNĘK Grzegorz (ur. 1974)
olej, płótno, 138 x 93 cm; sygn. p.d.: Wnęk; na odwrocie opis autorski
WNĘK Grzegorz (ur. 1974)
olej, płótno, 100 x 160 cm; sygn. p. d.: G. Wnęk; na odwrocie opis autorski oraz kompozycja "Akt"
WNĘK Grzegorz (ur. 1974)
olej, płótno, 100 x 140 cm;
sygn. p.d.: G. Wnęk, na odwrocie opis autorski
WNĘK Grzegorz (ur. 1974)
olej, płótno, 200 x 150 cm;
sygn. i dat. p.d.: Grzegorz Wnęk `2004,
na odwrocie opis autorski
WNĘK Grzegorz (ur. 1974)
olej, płótno, 100 x 160 cm;
sygn. p.d.: G.Wnęk
Na odwrocie opis autorski oraz kompozycja "Akt"
WNĘK Grzegorz (ur. 1974)
olej, płótno, 195 x 155 cm;
sygn. p.d.: G.WNĘK
na odwrocie opis autorski oraz kompozycja malarska zatytułowana: 9 Termidora
WNĘK Grzegorz (ur. 1974)
olej, płótno, 120 x 160 cm;
sygn. i dat. p.d.: Grzegorz Wnęk 2002;
na odwrocie opis autorski
WNĘK Grzegorz (ur. 1974)
olej, płótno, 200 x 190 cm;
dat. i sygn. p.d.: 2004 / GRZEGORZ WNĘK
na odwrocie opis autorski: GRZEGORZ WNĘK / cykl MASZYNA 2003-2004
WNĘK Grzegorz (ur. 1974)
olej, płótno, 200 x 150 cm;
na odwrocie napis autorski z sygnaturą
WNĘK Grzegorz (ur. 1974)
olej, płótno, 200 x 150 cm;
WNĘK Grzegorz (ur. 1974)
olej, płótno, 200 x 150 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie
WNĘK Grzegorz (ur. 1974)