DANIEC Magdalena (ur. 1974, Kraków)
olej, płótno, 90 x 75 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, kolaż, płótno, 34x43 cm
sygn. p.d.: Magdalena, opisany na odwrocie: M. Daniec Na zawsze 2016
technika mieszana, kolaż, olej, płótno, 70 x 66 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 54x92 cm
opisany na odwrocie: Magdalena Daniec: Przerwa
olej, płótno, 70x100 cm
sygn. p.d.: Magdalena Daniec, opisany na odwrocie: MORFOLOGIA B. Magdalena Daniec 2017
olej, płótno, 70x100 cm
olej, płótno, 70x100 cm
olej, płótno, 70x100 cm
olej, płótno, 70x100 cm
Co widzę z okna w lutym czyli 9 widoków zza szyby, 2016
olej, płótno, 50x61 cm
sygn. p.d. Magdalena Daniec
olej, płótno, 49x59 cm
opisany na odwrocie: Magdalena Daniec 2015 Dyptyk
olej, kolaż, płótno, 70x65 cm
opisany na odwrocie: Pejzaż - Wypalenie Magdalena Daniec
olej, akryl, płótno;
61,5 x 52,5 cm;
sygn. p. d.: Magdalena Daniec 2005
collage, olej, płótno,
60 x 140 cm;
sygn. p. d.: Magdalena Daniec
Album pierwszy - strona czerwona, 2010
olej, płótno,
70 x 66 cm;
sygn. i dat. p.d.: Magdalena Daniec 2010;
opisany na odwrocie: Album pierwszy, / strona / czerwona / 02. 2010
technika mieszana, płótno, 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: Magdalena Daniec / 2001
Olej na płótnie, 65 x 81 cm,
sygn. p.d.: Magdalena Daniec
olej, płótno, 70 x 96 cm;
sygn. l. d.: Magdalena Daniec 2008