CHRYSTOW Sławomir (ur. 1976r.)
Linoryt barwny, papier;
wym. komp.: 400 x 480 mm; wym. pl.: 520 x 775 mm;
sygn. i dat. oł. p.d.: S. Chrystow 2000/07 i pieczątka, egz. 3/10.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Tusz, papier;
wym.: 35 x 40 cm;
sygn. i dat. śr.d.: S. Chrystow 2008, tyt. p.d.
Tusz, akwarela, papier;
wym.: 49,5 x 68,7 cm;
sygn, dat. i tyt. p.b.: S. Chrystow/Kraków 2010/Uciekający.
Linoryt, bibuła;
wym.: 400 x 304 mm;
sygn. oł. p.d.: Sławomir Chrystow 2008/2009, p.d. tytuł; egz. 1/25; pieczątka autorska.
Zginął Konstantynopol. Narodził się Istambuł, 2010
Piórko, akwarela, złocenia, papier;
wym.: 34,8 x 49,2 cm;
sygn. i dat. l.d.: S. Chrystow 2010; tytuł na wstędze, w obrębie kompozycji.
Archanioł Michał zwalczający diabła-potwora, 2008
Tusz, akwarela, papier
wym.: 49 x 35 cm
sygn. oł. p.d.: S. Chrystow 2008.