JUST Stefan (1905 - 1977)
cena wywoławcza: Wykup abonament
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)
olej, tektura, 49 x 71 cm;
sygn. l. d.: I 62 S. JUST
JUST Stefan (1905 - 1977)
Pejzaż z południa
W parku
olej, płótno, 100,5 x 81,5 cm;
sygn. p. d.: S. Just
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)
olej, płótno, 83,5 x 101,5 cm;
sygn. p. d.: S. Just;
na odwrocie numer: 430 - 1
JUST Stefan (1905 - 1977)
olej, tektura; 48 x 62,5 cm;
sygn. p. d.: S. Just
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)
Pejzaż z południa
W parku
olej, płótno,
100,5 x 81,5 cm;
sygn. p. d.: S. Just
JUST Stefan (1905 - 1977)
olej, płótno,
83,5 x 101,5 cm;
sygn. p. d.: S. Just;
na odwrocie numer: 430 - 1
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)
olej, tektura,
50 x 71,5 cm;
sygn. l. d.: I 62/ S. JUST
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)
Para obrazów: Pejzaż z południa, W parku
olej, płótno,
100,5 x 81,5 cm;
sygn. p. d.: S. Just
JUST Stefan (1905 - 1977)
JUST Stefan (1905 - 1977)