DOBRZYCKI Zygmunt (Oleksin 1896 - 1970 Beauvallon, Var, Francja)
akwarela, gwasz, papier, 62,5 x 47 cm;
sygn. p.d.: ZDobrzycki
cena wywoławcza: Wykup abonament
ołówek, pastel , papier, 43,5 x 27,5 cm;
sygn. p.d.: Zygmunt Dobrzycki / Paryż 28.XII.28
(zagięcia papieru, drobne ubytki)
olej, płótno,
99.7 x 81 cm
sygnowany l.d.: Z Dobrzycki; na odwrocie: Z Dobrzycki
Na krosnach napisy: Z Dobrzycki; FEMMES A LA TOILETTE; N 1;
nalepka (druk): Zygmunt Dobrzycki
gwasz, papier jasnobrązowy,
31 x 46,5 cm; (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Z Dobrzycki
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier jasnokremowy,
32 x 51 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Z Dobrzycki
akwarela, gwasz, papier, 48 x 63,5 cm; sygn. p.d.: Z Dobrzycki
olej na płótnie, 107, 3 x 151,5 cm
sygnowany p.d.: "Z Dobrzycki 1947-64"