SIUDMAK Wojtek (ur. 1942, Wieluń)
litografia barwna/papier, 57 x 46 cm
sygnowany p.d.: 'W. Siudmak', opisany śr.d.: 'L'Espoir' oraz opisany l.d.: '150/250'
sygnowany na odwrociu: 'W. SIUDMAK'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, sklejka; 55 x 44 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. SIUDMAK 84;
na odwrocie napis: W. SIUDMAK PARIS "PRINCESSE" "KSIĘŻNICZKA" 55 x 44 1984 AKRYL / VERNIS ACRYL.
litografia, papier;
56 x 76,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: W. SIUDMAK (ołówkiem), l. d. nakład: 92/250 (ołówkiem), śr. d. tytuł: Le Tentation de Lykonia (ołówkiem).
Technika własna, karton naklejony na płótno; 3 x (73 x 50 cm),
Sygnowany na lewym skrzydle: SIUDMAK 67; opis autorski na odwrocie
Pochodzenie: zbiory Mateusza Grabowskiego
*droit de suite
Tusz, karton; 49,5 x 65 cm
*droit de suite
ołówek/papier, 28,5 x 38,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'W.SIUDMAK | Paris 7 avril. 2014'
sygnowany i tytułowany na odwrociu: '"Poczęstunek" | W. SIUDMAK'
akryl na podkładzie Schoellershammer/płótno naciągnięte na deskę, 50 x 40 cm (praca), 64 x 54 cm (wymiar deski)
sygnowany i datowany p.d.: 'W. SIUDMAK 2000'
giclée/papier, 64,5 x 85 cm (arkusz)
sygnowany i opisany u dołu ołówkiem: '32/300 "Les Comediens" W.SIUDMAK'
sygnowany, datowany i opisany p.d. na kamieniu: 'W. SIUDMAK | Paris 15.02.2016'
litografia barwna/papier, 80 x 60 cm (arkusz)
sygnowany i opisany u dołu ołówkiem: '71/120 "L' Empereur Du sixieme sens" W. SIUDMAK'
collage, tusz/papier, 59 x 43 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Siudmak 67'
ołówek/papier, 38,5 x 28,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'W.SIUDMAK | Paris 2008''
sygnowany i tytułowany na odwrociu: '"Soliści" | W. SIUDMAK | Paris'
litografia barwna, papier; 89,7 x 62,3 cm;
sygn. p. d.: W. SIUDMAK (ołówkiem);
oznaczenie egzemplarza l. d.: 35/120 (ołówkiem);
napis u dołu: Apparition irreel de la Muse (ołówkiem)
ołówek, papier; 27,6 x 37,1 cm w św. p-p.;
sygn. i dat. p. d.: W. SIUDMAK / Paris 15.07.2012
litografia, papier;
litografia barwna/papier, 50 x 48 cm (zadruk)
sygnowany i opisany u dołu ołówkiem: '131/200 "Idylle" W.SIUDMAK'
sygnowany ołówkiem na odwrociu: 'W. SIUDMAK'
litografia barwna/papier, 57 x 46 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: '150/250' "L'Espoir" W.SIUDMAK'
Strzelec z cyklu Znaki zodiaku
płyta graficzna/metal, 14,5 x 14,5 cm
sygnowany p.d.: 'W. SIUDMAK'
na odworciu naklejka autorska z opisem pracy, sygnaturą i numerem serii: '0098/3000'
giclee/papier, 85 x 64,8 cm (arkusz)
sygnowany i opisany ołówkiem u dołu: '37/300 "Ambrosie" W. SIUDAMK'
sygnowany, datowany i opisany na płycie p.d.: 'W. SIUDMAK | Paris 10. 01. 2010'
giclee/papier, 84,7 x 74,8 cm (arkusz)
sygnowany i datowany ołówkiem u dołu: '40/300 " La Nuit de Noces" W. SIUDMAAK'
sygnowany, datowany i opisany na płycie: 'W. SIUDMAK | Paris. 1985'
LIETRATURA:
- Siudmak. Katalog wydany Chateau de la Messardiere, Saint Tropez, s. nlb (il.)
- Świat Spoza horyzontu. Rozmowa z Wojciechem Siudmakiem, "Gazeta Lubuska", Nr. 125 z dn. 31. 05. - 01. 06. 1997 (il.)