1 zł
2 600 000 zł

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

Pejzaż rajski, 1964 r.

olej/płótno, 50 x 66 cm
sygnowany i datowany p.d.: `T. Ociepka | 1964`
na odwrociu nalepka wystawowa

Estymacja: 14 000 - 18 000 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

Niebieska ryba, 1957 r.

olej/płótno, 51 x 71 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Ociepka T | 1957 r.`
na odwrociu nalepka wystawowa

Estymacja: 14 000 - 18 000 zł

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

Lew,1967

olej, tektura;
9,5 x 7,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T. Ociepka / 67 r.

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

Pejzaż fantastyczny, 1967

olej, tektura;
38 x 22 cm;
sygn. p. d.: T. Ociepka / 67 r. (praca uszkodzona w części centralnej, przed konserwacją)

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

Lwy (1964)

sygn. dat. p.d.
olej, płótno
42x47 cm

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

Hydra, 1960

olej, płótno, 46 x 31 cm
sygn. p. d.: Ociepka T. / 60 r.

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

Smok leśny, 1965

Olej, płótno; wym.: 44,8 x 57,2 cm;
Sygn. p. d.: T. Ociepka 1965

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

Smok leśny, 1965

olej, płótno; 44,5 x 57,5 cm;
sygn. p. d.: T. Ociepka/ 1965

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

Smok leśny, 1965

Olej, płótno;
wym.: 44,8 x 57,2 cm;
sygn. p.d.: T. Ociepka 1965.

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

Zielony lew, 1963

Olej, płótno; wym.: 42,5 x 42 cm; sygn. p.d.: T. Ociepka/63 r.

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

PEJZAŻ Z MAŁPĄ I SŁONIEM

Olej, tektura, 27 x 23 cm
Sygnowany p.d.: T.Ociepka

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

Dżungla, 1967

Płótno naklejone na tekturę;
35 x 50 cm
Sygn. p.d. T.Ociepka/ 1967

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

Jungle (1964)

olej, płótno
31 x 46 cm
sygn. i dat. p.d.
wystawiany : Galerie Séraphine, Paris 1965

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

Drzewa

ołówek, papier,
25 x 35 cm;
sygn. p. d.: Ociepka/ XI. 1961

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

Słonie

olej/płótno,
70,5 x 50,5 cm
sygnowany p.d.: `T. Ociepka`

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

Dżungla, 1974

olej, płyta wiórowa,
29 x 42 cm;
sygn. i dat. p. d.: T. Ociepka / 1974

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

Pejzaż fantastyczny ze zwierzętami, 1970 r.

olej/płyta,
17,8 x 32 cm
sygnowany i datowany p.d.: `T. Ociepka | 1970`

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

Zwierzęta w dżungli, 1975

olej, tektura,
28,5 x 41,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: T. Ociepka / 1975

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

Lwy, 1975

olej, karton; 31,4 x 39,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T. Ociepka / 1975

OCIEPKA Teofil (1891- 1978)

Smok, 1961

olej, karton; 22 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T. Ociepka / 1961

liczba obiektów: 78