PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia, papier, 56 x 38 cm
sygn. l.d.
Certyfikat Succession Picasso, Paris.
Praca zakupiona w prestiżowym muzeum Picassa w Maladze.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia barwna, papier; 26 x 35,5 cm (w świetle oprawy);
data p. g.: 10.3.59. / XII;
Wydawnictwo: Fernand Mourlot, Paryż 1961 r.; Edytor: Cercle d'Art Paryż 1961; wydanie antykwaryczne w ilości 2000 egzemplarzy, wydana w 80-tą rocznicę urodzin Picassa i autoryzowana przez Picassa za życia.
PICASSO Pablo (1881-1973)
Bonne fete, Monsieur Picasso, 1961
Litografia barwna; wym. komp.: 650 x 500 mm, plansza: 985 x 635 mm; sygn. pł. w obrębie kompozycji: Picasso;
PICASSO Pablo (1881-1973)
Litografia barwna; wym.: 500 x 400 mm; sygn. pł. p.d.: Picasso; pod kompozycją nota edytorska;
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia barwna, papier; 35 x 50 cm w św. p-p.;
sygn. z płyty p. d.: Picasso ... / XXXII.;
oznaczenie egzemplarza l. d.: 286/500 (ołówkiem)
Grafika pochodzi z teki: Hélène Parmelin "Picasso. La Flûte Double.16 Dessins, Aquarelles Lavis", Saint-Paul-de-Vence, 1967 r.
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia barwna, 38 x 27 cm, sygn. p.d.: Picasso IV i dat. l.d.: 6.10.56
PICASSO Pablo (1881-1973)
druk/papier, 54,6 x 70 cm
synowany w druku p.d.: 'Picasso' oraz l.d.: 'M.F.' (Mourlot Freres)
opisany l.d.: '© Mourlot'
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia, papier, 35,7 x 25,7 cm (w świetle oprawy);
data p. g.: 59 / 57. VIII; Wydawnictwo: Fernand Mourlot, Paryż 1961 r.; Edytor: Cercle d'Art Paryż 1961.
Wydanie antykwaryczne w ilości 2000 egzemplarzy, wydana w 80-tą rocznicę urodzin Picassa i autoryzowana przez Picassa za życia.
PICASSO Pablo (1881-1973)
sygn. numer 5. 7.59- VII w obrębie kompozycji.
Grafika z 1961 r., wydanie antykwaryczne w ilości 2000 egz., 36 x 26 cm.
Edytor: Cercle d' Art Paryż 1961 r., Wyd. Fernand Mourlo t- w 80-tą rocznicę urodzin Picassa, autoryzowana przez artystę za życia.
Dar osoby prywatnej.
PICASSO Pablo (1881-1973)
POKONANIE MINOTAURA, 1933/1956
Ze Suity Vollarda, Bloch 197
Litografia wg akwaforty, 21 x 28 cm (arkusz)
Sygnowany z płyty p.d.: Paris 29 Mai XXXIII- (napis lustrzany)
Limitowana edycja 540 egz., wyd. G.Gili, Barcelona 1956
Ekspertyza Lorenz Pistor
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia, papier; 40,7 x 50,7 cm w św. p-p.;
sygn. i dat. z płyty p. d.: Picasso / 2.2.42;
PICASSO Pablo (1881-1973)
Litografia; wym.: pl.: 300 x 230 mm; sygn. pł. p.g.: 17.5.58 pour me Amore Jacqueline. Picasso. Litografia, odbita u F. Mourlota i F. Chenota, była elementem albumu "Les dames de Mougins", wydanego w Paryżu w 1964, przez Editions Cercle d`art.
PICASSO Pablo (1881-1973)
Litografia barwna; wym. pl.: 90 x 175 mm; sygn. pł.: le 14.3.63 Picasso. Litografia, odbita u F. Mourlota i F. Chenota, była elementem albumu "Les dames de Mougins", wydanego w Paryżu w 1964, przez Editions Cercle d`art.
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia barwna, papier; 51,5 x 40 cm w św. p-p.;
sygn. z płyty p. d.: Picasso;
napis l. d. (częściowo czytelny): D... 2 October 55;
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia, papier, 29 x 23,5 cm w świetle passe-partout
sygn. na kamieniu p. d.: Picasso, opisany ołówkiem l. d.: 689/888
wyd. Carlo Monteverdi Editore (CME), Turyn, ok. 1982 r.
dołączony certyfikat rzeczoznawcy Günthera J. Keilicha
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia offsetowa kolorowa na papierze czerpanym Modigliani 270 g, sygn. z płyty Picasso 12.01.1951,
na odwrociu stempel “Origine garantie art.org.es"
wym.: 50x40 cm
Litografia wykonana wg. oryginalnej kalki narysowanej przez Pabla Picassa, po raz pierwszy ukazała się jako strona główna
lokalnej gazety "Le Patriote du Nice" z 30 Stycznia 1951 z okazji Karnawału w Nicei.
Wydawca Galerie l'Art et la Paix, 2000 r., załączony certyfikat autentyczności
PICASSO Pablo (1881-1973)
litografia offsetowa kolorowa na papierze czerpanym Modigliani 270 g, sygn. z płyty Picasso 26.01.1958, na odwrociu
stempel “Origine garantie art.org.es"
wym.: 50x40 cm
Litografia wykonana wg. projektu bonu loteryjnego narysowanego przez Pabla Picassa kolorową kredką, który po raz pierwszy ukazał się jako strona główna lokalnej gazety "Le Patriote du Nice" z 18 Stycznia 1958 r. z okazji Karnawału w Nicei. Wydawca: Galerie l'Art et la Paix, 2000 r., załączony certyfikat autentyczności
PICASSO Pablo (1881-1973)
DWIE KOBIETY: SIEDZĄCA KOBIETA W KAPELUSZU I STOJĄCA, 1934
Z cyklu: Vollard suite
Akwaforta, papier; 23,5 x 17,5 cm
Sygnowana z płyty, lustrzanie: Paris / 29 janvier / XXXIV
PICASSO Pablo (1881-1973)
La Comedie Humaine - 29.I.54 V (Verve no. 29/30, 1954)
niesygnowany dat. na kamień p.d.
litografia barwna
24x32 cm
PICASSO Pablo (1881-1973)
Editor Circkle d’Art Paris, 1961 r.
druk offsetowy / papier, 26 x 36 cm
dar osoby prywatnej