BLONDER (BLONDEL) Aleksander (Sasza, Szaje) Andre, Andrej (1909 Czortków -1949 Paryż)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej / papier naklejony na płótnie
Sygnowany p.d. Powtórnie sygnowany i zatytułowany na odwrocie
54 x 73 cm
Olej / tektura
Sygnowany p.d.
40 x 27 cm
Olej / płyta pilśniowa
Sygnowany d. środek
21 x 32 cm
100. PORTRET KOBIETY - SIMONE JULIENNE, 1946
olej, płótno,
68 x 50 cm
sygnowany p.d.: Blondel
olej, karton,
27.5 x 19.5 cm
sygnowany p.d.: Blondel
olej, płótno, 69,5 x 55,5 cm;
sygn. p. d.: Blonder
Widok miejski (ul. Kurniki w Krakowie?), 1932-1933
tusz, papier;
wym.: 17,3 x 21,2 cm.
olej/tektura, 38 x 46 cm
sygnowany p. d.: `Blondel`
olej, tektura, 35 x 24,5 cm;
sygn. l.g.: Blondel
PEJZAŻ LETNI (MIASTECZKO NAD RZEKĄ), przed 1937 r.
Olej, płótno
48,5 x 63 cm
Sygnowany p. d. czarnym olejem: Blonder.
olej na tekturze, 26 x 34 cm,
sygn. l.d.: Blondel
olej na tekturze,
w.: 21 x 27 cm,
sygn. l.d. Na odwrocie data i tytuł w j. Francuskim. Prow.: zbiory rodziny artysty.
olej, tektura, 29 x 46,5 cm, sygn. l.d.: Blondel
na odwrocie: certyfikat autentyczności Michela Sebe z 1993 r.