DUTKIEWICZ Jan (Stara Sól 1911 - Katowice 1983)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, karton, 45,5 x 66 cm,
sygn. l.d.: J. Dutkiewicz 1961
Pejzaż miejski z kanałem, 1969
olej, tektura, 33 x 48 cm,
sygn. p.d.: J. Dutkiewicz 69
olej, płótno, 70,5 x 108 cm
sygn. l.d.: J. Dutkiewicz
Widok na krakowski kościół Reformatów od strony Plant
olej, sklejka, 26,5 x 32 cm
sygn. l.d.: J. Dutkiewicz
olej, tektura,
27 x 35 cm
sygn. p.d.: J. Dutkiewicz / 66
olej na płótnie,
50 x 63,5 cm,
sygnowany l.d. "J.Dutkiewicz 1959"
oraz dedykacja "Elżbiecie Wyrożemskiej"
olej, tektura,
51 x 37 cm
sygn. p.d.: J. Dutkiewicz 73
olej, płótno,
60 x 73 cm
sygn. l.d.: J. Dutkiewicz.
Na krosnach naklejka pracowni stolarskiej z Makowa Podhalańskiego.
Pejzaż wiejski z drzewami, 1969
olej, tektura,
34 x 48,5 cm
sygn. p.d.: J. Dutkiewicz 69
Zimowy pejzaż z drewnianym kościółkiem
olej, karton,
28 x 40 cm
sygn. l.d.: J. Dutkiewicz.
olej, karton,
31,5 x 43,5 cm
sygn. p.d.: J. Dutkiewicz 73
olej na płótnie,
50 x 63,5 cm,
sygnowany l.d. "JDutkiewicz/1959",
oraz dedykacja: "Elżbiecie Wyrożemskiej"
olej, karton,
41 x 48,5 cm
sygn. p.d.: J. Dutkiewicz
olej, karton
28 x 38,5 cm
sygn. p.d.: J. Dutkiewicz 69