CABAN Jolanta (ur. 1962)
cena wywoławcza: Wykup abonament
CABAN Jolanta (ur. 1962)
olej, płótno, 50 x 100 cm;
sygn. na odwrocie
CABAN Jolanta (ur. 1962)
olej
30 x 30cm
2009
CABAN Jolanta (ur. 1962)
olej, płótno, 30x30 cm
CABAN Jolanta (ur. 1962)
CABAN Jolanta (ur. 1962)
olej na płótnie
34 x 28 cm
CABAN Jolanta (ur. 1962)
olej, tektura
46 x 52 cm
CABAN Jolanta (ur. 1962)
olej, płótno,
30x40 cm
CABAN Jolanta (ur. 1962)
olej, płótno
2006
CABAN Jolanta (ur. 1962)
Olej, płótno, sygn., 33x22 cm
CABAN Jolanta (ur. 1962)
CABAN Jolanta (ur. 1962)
olej, płótno, 18x23,8 cm
CABAN Jolanta (ur. 1962)
technika mieszana, 30x49 cm
CABAN Jolanta (ur. 1962)
technika własna, 59 x 60 cm
CABAN Jolanta (ur. 1962)
tektura, olej,
44x70 cm
CABAN Jolanta (ur. 1962)
olej, płótno,
50x70 cm
CABAN Jolanta (ur. 1962)
CABAN Jolanta (ur. 1962)
olej, płótno
wymiary: 110x143 cm
CABAN Jolanta (ur. 1962)
akryl, tektura
30x40 cm