EKIERT Jan (1907-1993)
cena wywoławcza: Wykup abonament
EKIERT Jan (1907-1993)
olej na tekturze,
22 x 16 cm,
sygnowany p.d. "Ekiert"
EKIERT Jan (1907-1993)
olej na brystolu,
22 x 16 cm,
sygnowany l.d. "Ekiert", na odwrocie ołówkiem "1960", "22x16" i "Femme assise"
EKIERT Jan (1907-1993)
olej na brystolu,
22 x 33 cm,
sygnowany p.d. "Ekiert", na odwrocie kredką i ołówkiem "22x33", "1953", "53", "Ekiert / Maison de jardinier" (Samoreau) Montmelian"
zob. też poz. 92
EKIERT Jan (1907-1993)
olej na papierze naklejonym na brystolu, 21,8 x 15,8 cm, sygnowany p.d. "Ekiert"
EKIERT Jan (1907-1993)
KOBIETA CZYTAJĄCA WE WNĘTRZU, po 1949
olej na brystolu, 22 x 16 cm, sygnowany u dołu "Ekiert"
EKIERT Jan (1907-1993)
olej na tekturze, 22 x 24 cm, sygnowany p.d.: "J. Ekiert"