FILIPIAK Władysław (1908 -1976)
olej/płótno, 94 x 76 cm
na odwrocie napisy autorskie: `Komp.
"religijna`` | Wł. Filipiak Kazimierz Dolny |
1974 r" oraz papierowa naklejka z BWA w Lublinie
cena wywoławcza: Wykup abonament
flamaster/papier, 56 x 38 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p. d.
olej/płótno, 46 x 56 cm
na odwrocie napis: "Władysław Filipiak | Kosz z owocami | olej, rok 1937"
olej, płótno
46 x 55 cm;
na odwrocie wtórny napis: Władysław Filipiak / Kosz z owocami / olej, rok 1937
olej, płótno,
69, 5 x 89, 5 cm;
sygn. l. d.: Wł. Filipiak / 1936
na odwrocie: nalepka Związku Artystów Plastyków w Lublinie z podpisem autora oraz datą nadesłania obrazu: 1937 r.
"Festiwal w Kazimierzu nad Wisłą"
olej, płótno
sygn. l.d.: Filipiak (1)971
wym.: 35,5 x 48,5 cm
Na odwrocie naklejka BWA w Lublinie