OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
inkografia/papier, 60 x 43 cm
sygnowany ołówkiem p.d.: ‘Olbiński’ oraz opisany ołówkiem l.d.: ‘10/100’
cena wywoławcza: Wykup abonament
inkografia/papier, 28,5 x 20 cm w świetle passe – partout
sygn. p.d.: "olbiński" oraz odręcznie ołówkiem "Olbiński", opisany l.d.: "VI/XX" oraz wybita pieczęć autorska
inkografia, papier; 70 x 100 cm (wymiar arkusza);
sygn. w kompozycji l. d.: Olbiński (druk), sygn. p. d.: Olbiński (ołówkiem),
l. d. nakład: I/XX (ołówkiem) poniżej suchy tłok pieczętny.
Smak przelotnego pożądania, 2002
inkografika, odbitka 312/350, 80 x 65 cm
Still life in slow motion, 2018
akryl, płótno,
32 x 25 cm,
sygnowany l.d.: "Olbiński"
* Droit de suite
rysunek, grafit na kartonie, 62 x 42 cm
litografia 57 x 56 cm
inkografia, papier; 100 x 70 cm (wymiar arkusza);
sygn. w kompozycji p. d.: Olbiński (druk), sygn. p. d.: Olbiński (ołówkiem)
l. d. nakład: III/XX (ołówkiem) poniżej suchy tłok pieczętny.
druk artystyczny (serigrafia), papier; 43 x 56,5 cm (wymiar kompozycji),
50 x 70 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Olbiński (ołówkiem); l. d.: autorski, suchy tłok pieczętny z łabędziem i napisem w otoku: OLBIŃSKI.
Inkografia, 40 x 30 cm,
sygnowany i opisany p.d: 'Olbiński III/XX'
Inkografia, 40 x 30 cm,
sygnowany i opisany p.d: 'Olbiński I/XX'
La donna del lago - szkic do plakatu opery Rossiniego
technika mieszana, papier, 36,5 x 23,5 cm (w świetle passe-partout),
sygn. p.d.: Olbiński.
inkografia, papier, 100 x 70 cm (wymiar arkusza),
sygn. ołówkiem p.d.: Olbiński
inkografia, papier, 100 x 70 cm (arkusz),
sygn. ołówkiem p.d.: Olbiński
Superiority of consequences, 2017 r.
inkografia/papier, 80 x 60 cm
serigrafia, papier, A.P. 1/3, 66 x 44 cm (kompozycja), oprawa: 86 x 63 cm, sygn. p.d.: Olbiński
Iluzoryczna specyfika losowych komplementów
litografia, papier, 72 x 71 cm (arkusz)
sygn. ołówkiem p. d.: Olbiński
opis. ołówkiem l. d.: 186/350