GĘDŁEK Ludwik (Kraków 1847 - Wiedeń 1904)
olej, deska
36 x 58,3 cm
sygn. p.d.: L. Gędłek Wien
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 68 x 121,5 cm;
sygn. i opisany p. d.: L. Gędłek Wien;
(obraz po konserwacji)
olej, płótno, 44 x 70 cm
sygn. p.d.: L.Gędłek.Wien
SCENA Z WOJNY TRZYDZIESTOLETNIEJ
Olej, płótno; 58 x 100 cm
Sygnowany p.d.: L. Gędłek
olej, płótno; 68 x 121,5 cm;
(obraz po konserwacji)
olej, deska, 15,5 x 20 cm
sygn. p.d.: L. Gędłek - Wien
DYPTYK (PATROL KOZACKI, PRZEPRAWA)
olej, deska, 2 x 15,5 x 23,5 cm
sygn. L. Gedlek - Wien
olej, deska
31,2 x 25,4 cm
sygn. p.d.: L. Gędłek. Wien
olej, deska, 15,5 x 21 cm,
sygn. p.d.: L. Gędłek
olej/deska, 36 x 58 cm
sygnowany l.d.: 'Ludw. Gędłek Wien'
ODWROCIE: naklejka z opisem w języku niemieckim: 'Kosaken auf Vorposten'
olej, deska, 20,8 x 32 cm
sygn. p.d.: L. Gędłek/ Wien
Para obrazów - Zwiad i Pogoń, 4 ćw. XIX w.
olej/deska, 35 x 56 cm
sygn. p.d.: Ludw. Gędłek Wien
na odwrociu naklejki M&C
pochodzenie: Dom Aukcyjny J.C.Naon&Cia S.A., Buenos Aires, Aukcja 1499, 26.08.2010 roku, poz. 175
KOZAK Z DZIEWCZYNĄ PRZY STUDNI
olej, deska
15,5 x 21 cm
sygn. l.d.: L Gędłek.
olej, deska mahoniowa; 26 x 31,8 cm;
sygn. i dat. p. d.: L Gędłek Wien 1881
olej, deska, 22 x 46 cm
sygn. p. d.: LGędłek
na odwrociu pieczątka wiedeńskiego składu materiałów malarskich : A. Chramosta zur Stadt Düsseldorf, Wien
olej, deska, 15,5 × 21 cm
sygn. p. d.: L. Gędłek. Wien
na odwrocie opis obrazu nalepka w języku niemieckim